ZOMERVAKANTIEBOEK 2023 SWAZOOM KINDEROPVANG

Geschreven: 19 september 2023
Deel dit bericht: Ga naar de Instellingen en activeer de optie “Plaats ze handmatig”

Wat te doen in Amsterdam tijdens de zomervakantie 2023?

Beste ouders/verzorgers,

Op vrijdag 21 juli 2023 begint de zomervakantie voor onze kinderen. Ze zijn zes weken vrij en veel gezinnen blijven hier in de buurt.

Wat is er allemaal te doen in en om Amsterdam? Hoe zorg je voor een leuke vakantie voor je kinderen én voor jezelf? We hopen natuurlijk op een lange, warme zomer, zodat we veel naar buiten kunnen.

Om jullie een eindje op weg te helpen hebben de ouderconsulenten van Swazoom Kinderopvang samen dit Zomerboek-2023 gemaakt.

In het zomerboek staan:
• tips voor gratis zomeruitjes en activiteiten in de buurt
• tips voor leuke kinderboeken die online worden voorgelezen
• leuke activiteiten om samen met je peuter of kleuter te doen

Klik op het zomerboek 2023, download en sla het op op je pc of mobiel. Zo heb je het altijd bij de hand!

Onze ouderconsulenten verzinnen samen allemaal leuke dingen die je samen met je peuter of kleuter kan doen. Soms vinden oudere broers en zussen het ook leuk om mee te doen. Voor veel activiteiten heb je de spullen die je nodig hebt al in huis of kan je ze buiten vinden. Een paar activiteiten staan in dit boek, maar online staan er nog véél meer!

Je kan ze vinden op:
https://www.swazoom.nl/kinderopvang/onze-voorscholen-ouder-en-kind-activiteiten en ook op onze Facebook, LinkedIn en Twitter accounts. Volg ons op Sociale Media en deel de activiteiten met jullie vrienden en familie!

Er zijn ook leuke filmpjes te zien met activiteiten die je met je peuter of kleuter kan doen. Je kan ze vinden op: https://www.swazoom.nl/kinderopvang/onze-voorscholen-ouder-en-kind-activiteiten/filmpjes-ouder-en-kind-activiteiten.

We hopen dat jullie ons Zomerboek-2023 veel gaan gebruiken.

De ouderconsulenten en pedagogisch medewerkers van Swazoom Kinderopvang wensen jullie allemaal een fijne zomer toe!

Facebook

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

SWAZOOM KINDEROPVANG | BOUWEN - MET DOZEN, GROOT EN KLEIN

🗣 Ouders met een peuter en/of kleuter, het is weer tijd voor een leuke Swazoom Kinderopvang Ouder & Kind (thuis)activiteit!Vandaag bouwen we met dozen. Dozen voor schoenen, voor pakketjes, van crackers of cornflakes, groot of klein. Tijdens deze activiteit oefent je kind de fijne motoriek, de spieren in de hand en vingers die nodig zijn om te leren schrijven. Volg onze instructie en veel plezier samen! 😄 Delen=aardig.Kijk ook op www.swazoom.nl/kinderopvang/ voor meer informatie over Swazoom Kinderopvang en maak gelijk een proefberekening en/of gebruik van ons online-inschrijfformulier!#spelendleren #swazoomkinderopvang #kinderopvang #kindontwikkeling #ouderenenkindactiviteit #peuterontwikkeling #samenzijn #samenspelen #samenleren #creativiteit #voorscholen #voorschoolisvoorsprong #peuters #kleuters #kinderen ... Meer weergevenMinder weergeven

SWAZOOM KINDEROPVANG | BOUWEN - MET DOZEN, GROOT EN KLEIN
🗣 Ouders met een peuter en/of kleuter, het is weer tijd voor een leuke Swazoom Kinderopvang Ouder & Kind (thuis)activiteit!

Vandaag bouwen we met dozen. Dozen voor schoenen, voor pakketjes, van crackers of cornflakes, groot of klein. Tijdens deze activiteit oefent je kind de fijne motoriek, de spieren in de hand en vingers die nodig zijn om te leren schrijven. Volg onze instructie en veel plezier samen! 😄 Delen=aardig.

Kijk ook op https://www.swazoom.nl/kinderopvang/ voor meer informatie over Swazoom Kinderopvang en maak gelijk een proefberekening en/of gebruik van ons online-inschrijfformulier!

#spelendleren #swazoomkinderopvang #kinderopvang  #kindontwikkeling #ouderenenkindactiviteit #peuterontwikkeling #samenzijn #samenspelen #samenleren #creativiteit #voorscholen #voorschoolisvoorsprong #peuters #kleuters #kinderen

'WEEK VAN DE OPVOEDING' BIJ SWAZOOM KINDEROPVANG EN VENZOSWAZOOM OP 2, 4 en 6 OKTOBER!

Het thema van de week is ‘Samen delen, Samen Weten’.Omdat het voor elke opvoeder belangrijk is om verbinding te maken, met elkaar als opvoeders, maar ook met anderen uit de omgeving die bij de opvoeding betrokken zijn, hebben Swazoom Kinderopvang en VenzoSwazoom drie ouderbijeenkomsten georganiseerd. Door kennis en ervaringen te delen komen we dichter bij elkaar. En door samen te delen weten we meer.Mirjam Vlaanderen en Samantha Paz Pereira gaan met ouders in gesprek over opvoeding. Daarvoor gebruiken ze het spel ‘Opvoeden in de Buurt‘.Wil je andere ouders leren kennen? Kom dan langs en doe mee met het spel! Kijk op de flyer voor de tijden en locaties. Delen=aardig.www.swazoom.nl/kinderopvang/#wvdo2023 #samendelensamenweten #opvoeden #opvoedenindebuurt #weekvandeopvoeding #swazoomkinderopvang #spelendleren #samenspelen #peuters #kleuters #kinderen #jongeren #kinderopvang #jongerenwerk ... Meer weergevenMinder weergeven

WEEK VAN DE OPVOEDING BIJ SWAZOOM KINDEROPVANG EN VENZOSWAZOOM OP 2, 4 en 6 OKTOBER!
Het thema van de week is ‘Samen delen, Samen Weten’.

Omdat het voor elke opvoeder belangrijk is om verbinding te maken, met elkaar als opvoeders, maar ook met anderen uit de omgeving die bij de opvoeding betrokken zijn, hebben Swazoom Kinderopvang en VenzoSwazoom drie ouderbijeenkomsten georganiseerd. Door kennis en ervaringen te delen komen we dichter bij elkaar. En door samen te delen weten we meer.

Mirjam Vlaanderen en Samantha Paz Pereira gaan met ouders in gesprek over opvoeding. Daarvoor gebruiken ze het spel ‘Opvoeden in de Buurt‘.

Wil je andere ouders leren kennen? Kom dan langs en doe mee met het spel! Kijk op de flyer voor de tijden en locaties. Delen=aardig.
https://www.swazoom.nl/kinderopvang/

#wvdo2023 #samendelensamenweten #opvoeden #opvoedenindebuurt #weekvandeopvoeding #swazoomkinderopvang #spelendleren #samenspelen #peuters #kleuters #kinderen #jongeren #kinderopvang #jongerenwerk

SWAZOOM KINDEROPVANG | SUPERMARKET SPEURTOCHT

🗣 Ouders met een peuter en/of kleuter, het is weer tijd voor een leuke Swazoom Kinderopvang Ouder & Kind (thuis)activiteit!Het is superspannend als kind om een speurtocht te doen!Ga samen naar de supermarkt en laat uw kind de producten zoeken. Veel plezier samen! 😄 Delen=aardig.Kijk ook op www.swazoom.nl/kinderopvang/ voor meer informatie over Swazoom Kinderopvang en maak gelijk een proefberekening en/of gebruik van ons online-inschrijfformulier!#spelendleren #swazoomkinderopvang #kinderopvang #kindontwikkeling #ouderenenkindactiviteit #peuterontwikkeling #samenzijn #samenspelen #samenleren #creativiteit #voorscholen #voorschoolisvoorsprong #peuters #kleuters #kinderen ... Meer weergevenMinder weergeven

SWAZOOM KINDEROPVANG | SUPERMARKET SPEURTOCHT 
🗣 Ouders met een peuter en/of kleuter, het is weer tijd voor een leuke Swazoom Kinderopvang Ouder & Kind (thuis)activiteit!

Het is superspannend als kind om een speurtocht te doen!
Ga samen naar de supermarkt en laat uw kind de producten zoeken. Veel plezier samen! 😄 Delen=aardig.

Kijk ook op https://www.swazoom.nl/kinderopvang/ voor meer informatie over Swazoom Kinderopvang en maak gelijk een proefberekening en/of gebruik van ons online-inschrijfformulier!

#spelendleren #swazoomkinderopvang #kinderopvang  #kindontwikkeling #ouderenenkindactiviteit #peuterontwikkeling #samenzijn #samenspelen #samenleren #creativiteit #voorscholen #voorschoolisvoorsprong #peuters #kleuters #kinderen

SWAZOOM KINDEROPVANG | HUIZEN MAKEN VAN MELKPAKKEN

🗣 Ouders met een peuter en/of kleuter, het is weer tijd voor een leuke Swazoom Kinderopvang Ouder & Kind (thuis)activiteit!Maak samen een huis, een straat of een flat van lege melkpakken.Volg onze instructie en veel plezier samen! 😄 Delen=aardig.Kijk ook op www.swazoom.nl/kinderopvang/ voor meer informatie over Swazoom Kinderopvang en maak gelijk een proefberekening en/of gebruik van ons online-inschrijfformulier!#knutselen #spelendleren #swazoomkinderopvang #kinderopvang #motoriek #kindontwikkeling #ouderenenkindactiviteit #peuterontwikkeling #samenzijn #samenspelen #samenleren #creativiteit #voorscholen #voorschoolisvoorsprong #peuters #kleuters #kinderen ... Meer weergevenMinder weergeven

SWAZOOM KINDEROPVANG | HUIZEN MAKEN VAN MELKPAKKEN
🗣 Ouders met een peuter en/of kleuter, het is weer tijd voor een leuke Swazoom Kinderopvang Ouder & Kind (thuis)activiteit!

Maak samen een huis, een straat of een flat van lege melkpakken.
Volg onze instructie en veel plezier samen! 😄 Delen=aardig.

Kijk ook op https://www.swazoom.nl/kinderopvang/ voor meer informatie over Swazoom Kinderopvang en maak gelijk een proefberekening en/of gebruik van ons online-inschrijfformulier!

#knutselen #spelendleren #swazoomkinderopvang #kinderopvang  #motoriek #kindontwikkeling #ouderenenkindactiviteit #peuterontwikkeling #samenzijn #samenspelen #samenleren #creativiteit #voorscholen #voorschoolisvoorsprong #peuters #kleuters #kinderen
4 weeks ago

De voorscholen zijn vandaag weer begonnen! Wij heten alle peuters welkom en wensen hen heel veel plezier gedurende het schooljaar! 😄

Op de voorschool van Swazoom Kinderopvang leren de kinderen, terwijl zij met elkaar spelen, belangrijke dingen zoals zelfstandigheid en de Nederlandse taal. Tijdens het schilderen, knutselen en tekenen leren zij ook de (fijne) motoriek te ontwikkelen, de spieren in de hand en vingers die nodig zijn om te leren schrijven. Zo zorgen wij ervoor dat uw peuter goed wordt voorbereid op de basisschool. Daarnaast zijn onze voorscholen ook nog eens heel erg leuk! 😄🏐🎨🖌⚽️🎶🥁🖍Kijk op www.swazoom.nl/kinderopvang/ voor meer informatie over Swazoom Kinderopvang. U kunt op de website ook gelijk een proefberekening maken en uw kind inschrijven via ons online-inschrijfformulier!#swazoomkinderopvang #kinderopvang #kindontwikkeling #peuterontwikkeling #spelendleren #samenspelen #samenleren #motoriek #creativiteit #voorscholen #voorschoolisvoorsprong #peuters #kleuters #kinderen ... Meer weergevenMinder weergeven

De voorscholen zijn vandaag weer begonnen! Wij heten alle peuters welkom en wensen hen heel veel plezier gedurende het schooljaar! 😄

Op de voorschool van Swazoom Kinderopvang leren de kinderen, terwijl zij met elkaar spelen, belangrijke dingen zoals zelfstandigheid en de Nederlandse taal. Tijdens het schilderen, knutselen en tekenen leren zij ook de (fijne) motoriek te ontwikkelen, de spieren in de hand en vingers die nodig zijn om te leren schrijven. Zo zorgen wij ervoor dat uw peuter goed wordt voorbereid op de basisschool. Daarnaast zijn onze voorscholen ook nog eens heel erg leuk! 😄🏐🎨🖌⚽️🎶🥁🖍

Kijk op https://www.swazoom.nl/kinderopvang/ voor meer informatie over Swazoom Kinderopvang. U kunt op de website ook gelijk een proefberekening maken en uw kind inschrijven via ons online-inschrijfformulier!

#swazoomkinderopvang #kinderopvang #kindontwikkeling #peuterontwikkeling #spelendleren #samenspelen #samenleren #motoriek #creativiteit #voorscholen #voorschoolisvoorsprong #peuters #kleuters #kinderen
Meer laden

Activiteitenkalender

ma
di
wo
do
vr
za
zo
m
d
w
d
v
z
z
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Geen activiteiten
Bekijk hier alle activiteiten
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial